Büyük bir şirkette sekreterlik yapan oldukça güzel kızıl saçlı arkadaşları tarafından çok sevilen seksi kadını doğum gününde büyük bir sürpriz beklemektedir.

Çok sevilen bir kadın olsa dahi işinden özel hayatına fazla vakit ayıramayan seksi kadın kendisini sadece xvideos sitesinden izlediği porno filmler ile tatmin ediyordu. Kızıl saçlı kadın kariyerinde yükselmek için deli divane çalışıyor hatta doğum gününde dahi işinin başında bulunuyordu. İş arkadaşları ve özel hayatındaki arkadaşları ona güzel bir sürpriz hazırlamıştır bile. Anlaşmaya göre iş yerinde yalnız bırakılan kadın ofisinde dosyalar arasında kaybolmuş durumda çalışmaktadır. İçeriye güvenlikçi kılığında zenci iri yarı bir jigolo girer lakin kadının bundan haberi yoktur. Kadına sorular sorup şirkette yalnız kaldıklarını ima ederek neden ofisini terk etmediğini ne işler çevirdiğini sorar. Kadına suçlu muamelesi yapan zenci adam kadına kelepçe taktıktan sonra okşamaya başlayarak gerçekleri söylüyor. Mutluluğu gözlerinden okunan kızıl saçlı sekreter en sonunda gerçek bir adam ile seks yapacak olmanın sevincini yaşar.

Ellerindeki kelepçeyi çıkartmadan ağzına sokarak kadına oral seks yaptıran zenci jigolo hatunun siyah kısa mine eteğini sıyırmaya başlıyor. Daha sonra önce amından siktiği kadını daha da fazla mutlu edebilmek için götünden becererek anal seks yapıyor.