Londra dünyanın en pahalı ve güzel şehirlerinden biridir tatbiki bu güzelliğin bedelini ödeyebilenler keyfini çıkarmaya başlıyor.

Sarışın kızımızın küçük bir kasabada büyümüş okulunu bitirmiş iyi bir kariyer yapmak hayalleri ile Londra ya gelmiştir. Fakat düşük bir bütçesi bulunan efsane güzellikteki taş gibi hatun evinin kirasını tek başına karşılayacak durumda değildir. İş yerinden bir kız arkadaşı ile ortaklaşa ev tutan sarışın güzel manzaranın ve şehrin tadını çıkartıyor. Lakin ev arkadaşı olan kızın tam bir erkek düşkünü olması biraz da olsa huzurunu kaçırıyor sürekli evde bir erkek olmasından rahatsız olan kız bu durumu arkadaşına açsa da kalıcı bir çözüm bulamıyor. Bir gün her şeyi boş veren sarışın hatun evde yataktan kalktığı gibi tangası ve beyaz göbeği açık tişörtü ile kahvesini yudumluyordu.

Karşısında bir anda baya kaslı iri yarı yakışıklı zenci çekici bir adam bulan kız baya şaşırsa da durumu anlaması uzun sürmemiştir.Arkadaşının gece eve getirip sikiştiği zenci adamı evde bırakarak işe gitmesi sonucunda ikili baş başa kalır. Ani karşılaşmalardan pek memnun olmayan güzel hatun zenci adamın Hardcore Sert vücudunu görünce pekte soğuk davranmamıştır. Sürekli adamın kaslarına ve altındaki kalın sike gözleri takılan kız bir kerede ben rahat davranarak hayatın tadını çıkartsam ne olur ki diye düşünür. Sürekli sıcak ve istekli bakışlara maruz kalan zenci adam ise kızın ne istediğini çok iyi anlamıştır ve istediğini verecektir.

Sarışın güzelin bir anda dudaklarına yapışan sert zenci kızın da onu şehvetli şekilde öpmesini hatta dudaklarını ısırmasını çok beğenmiştir. Sarışın kızı hardcore sert sikmeye başlayan zenci kızın tüm setresi, sinirini alıp götürecek.