Elit bir grubun üyesi olan adam bol paralı insanlardan oluşan topluluğunda büyük partiler verip seks yapar. Ayinleri bu şekilde gerçekleştiren grubun kuralı elit beylere yakışır seviyede saygılı yumuşak bir seks hayatıdır, fakat kaslı büyük yarraklı adam bu tarzda seks yapmaktan çok sıkılmıştır.

Evine döndüğü zamanlarda içinde bakılmadığı hardcore sert seks isteğini elit müşterilerine servis veren her türlü seks isteğini karşılayacak kızlara sahip eskort şirketine, sarışın güzel ve dayanıklı bir kadın sipariş eder. İşi alan güzelimiz April Brookes adında bir afeti devrandır adamın evine doğru giden sarışın güzel yiyeceği yarrağın her zamankinden daha sert olacağını bilmiyordu. Kapıyı çalar açılan kapıdan kızı saçından tuttuğu gibi içeri çeken adam sarışın güzeli duvara yapıştırıp dudaklarını ısırır, gibi öpmeye yalamaya başlar.

Öpücükleri tatlı bulan April adamın pantolonunun altından otuz santimlik bir canavar çıkmasıyla şoka girse de işini yapmak zorunda kalır. Kızın ağzına veren adam boğazına kadar soktuğu kızı ayağa kaldırıp üzerindekileri çıkartmadan duvara yaslayıp sikmeye başlar. Hazır olun çünkü bu sadece bir başlangıç Hardcore Sert seks seven adam kızı doğduğuna pişman edece evire çevire her pozisyonda kızı ağlatana dek HD kalitede sikmeye devam edecek!