Geçtiğimiz aylarda yaşadığım tecrübenin bir seks hikâye kıvamına gelebileceğini ve beni bu kadar etkileyeceğini hiç düşünmemiştim. Çok yakın bir arkadaşım ve yıllardır yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez. Aramız çok iyidir hep beraber takılırız iki bekâr erkek olarak. Hikayeye konu olan olayın başlangıcı arkadaşımın bana kuzeni Mine’nin kendisini ziyaret edeceğini söyledi ve birkaç hafta kalacağından bahsetti. Bir anda müthiş bir heyecana kapıldım zira Mine olabildiğince güzel ve seksi bir hatundu, aynı zamanda bekârdı ve bildiğim kadarıyla sevgilisi falan yoktu. Uzun süredir ara ara sosyal medya üzerinden ya da arkadaşımın fotoğraflarından kendisini takip etmeye çalışıyordum. Aklıma bir kere onu sokmuştum ve ne yaparsam yapayım aklımdan çıkmıyordu. Ona sahip olmalı ve kendimi tatmin etmeliydim. Birkaç gün sonra Mine geldi, heyecanlarım iyice azmaya başladı hatunu düşündükçe sikim yerinden oynuyordu ve ona yapmak istediklerimi sürekli kurgularken kendimi buluyordum.

Ancak uygun bir ortam bulamayacağımı düşünerek sinirleniyordum zira Mine arkadaşımın kuzeniydi ve sürekli beraber zaman geçirebilirlerdi, o varken arkadaşımın evine istediğim gibi girip çıkamazdım. Bir akşam arkadaşım aradı ve dışarı çıkacaklarını benimde onlara katılmamı istediğini söyledi bir anda sevindim ve aynı zamanda moralimde bozuldu çünkü hem Mine’yi yakından görme şansım olacak, aynı zamanda da arkadaşımın yanımızda olması porno hikaye hayalimi ister istemez engelleyecekti. Yine de gitmeye karar verdim. Sürekli gittiğimiz barda oturduk ve sohbet etmeye başladık ancak hiçbir şeye konsantre olamıyordum çünkü gözüm Mine’nin dik göğüslerinde ve muhteşem dudaklarındaydı. Çok tatlı bir gülüşe sahipti ve sempatik halleriyle beni iyice azdırıyordu. Gece ilerledikçe arkadaşım morali bozuk olmasından mütevellit sarhoş oldu ve baygın bir şekilde eve götürdük.

Krizin Fırsata Dönüştüğü Anda Gelen Seks Keyfi

Şansım yavaş yavaş dönüyordu ancak bunu Mine’nin ehliyeti olmadığını öğrenene kadar fark etmemiştim. Eve kadar arabayı kullandım, arkadaşım baygın gibiydi ve eve taşımak zorunda kaldık. Öküz gibi ağırdı ancak buna değerdi zira ben arkadaşımı yatağına yatırırken Mine kahve hazırladı ve biraz açılırız dedi. Kahvelerimizi içerken bana attığı bakışları fark etmeye başladım, esprileşip kahkaha atarken bir anda yakınlaştık ve gizli seks hikaye başladı. Artık hiç bir şey gözüme gelmemeye başladı ve tutkulu bir şekilde onu öpüyordum. Yavaşça gürültü yapmadan odaya geçtik ve soyunmaya başladık. Uzun süredir beklediğim an geçmişti ve direk gibi sertleşen sikimi kavradı ve ağzına almaya başladı. Bir süre oral yaptıktan sonra domaldı ve sik beni diye yalvarmaya başladı, kendimi daha fazla tutmadım ve daracık amcığından içeri girdim. Gidip gelirken imlemeleriyle kendimden geçiyordum. Uzun bir süre böyle devam ettik ve yüzüne boşaldım. Geceyi tamamladık ve evime döndüm. Mine arkadaşımda kaldığı süre boyunca onu gezdireceğim bahanesiyle gidene kadar da sikişmeye devam ettik.