Diamond Kitty ilk evliliğinde aldatılmış psikolojisi bozulmuş fakat bu durumu farklı işlere ve hobilere yönlenerek atlatmayı başarmıştır. İkinci kez evlenir ve şansını tekrar denemeye karar verir evlendiği adamın da 20 yaşında üniversite öğrencisi genç bir oğlu vardır. Olgun kadın tam bir esmer güzeli olmasına kocaman sıcak kalçalara ve çekici olmasına rağmen bir süre sonra ikinci evliliği de yolunda gitmemeye başlar. Kocasının kendinden uzaklaşmaya başlamasından dolayı şüpheye düşen kadın kocasını takip etmeye karar verir.

İşte sporda her yerde sıkı gözlem altına aldığı kocasının mature bir kadın ile ilişkisini öğrenince eski günlerine geri döner ve sinir küpü gibi etrafta gezinmeye başlar. Fakat ikinci kez aldatılmayı kaldıramayan kadın bu sefer intikam peşine düşecektir. Kocasını aynı onun kendisine yaptığı gibi aldatmaya karar veren kadın bir gün eve geldiği esnada üvey oğlunu gözüne kestirir ve ne pahasına olursa olsun intikam alacak olan olgun kadın bunun ensest bir ilişki olmasını umursamıyor. Kocasını üvey oğlu ile aldatarak adama büyük bir şok yaşatmak niyetinde olan esmer hatun üvey oğlunu senin şu an okula olman gerekmiyor mu diye sert bir tepki göstererek kulağından tuttuğu gibi eve götürür. Eve gittiği gibi fırçalamaya ve hakimiyeti altına almaya başladığı genç adama sana bir ceza vereceğim ve bu sana büyük bir ders olacak der. Genç ergenin pantolonunu tuttuğu gibi indirir ve kıçına şaplak atar yaşadıklarının ceza olduğunu zanneden saf ergen üvey annesinin sikini tutup sıkması ile ne olduğunu anlayamaz. Siki koca bir el içine alarak ovalanmaya başlayan genç adamın siki kazık gibi olunca üvey annesi yarrağı ağzına alarak sakso çekmeye başlar. Kadının ne istediğini anlayıp karşı koymak istese de iri cüsseli kadına karşı koyamayan genç adam olayları akışına bırakmaya karar verir. Olgun ve Aynı Naughty America porno filmlerindeki kadar seksi kadına çakmaya karar verir.

Kendisini salan genç adam anın tadını çıkartmaya başlar üvey annesinin sakso seansı bitince eğilerek amını doyasıya emmeye yalamaya başlar. Öfkeli ve azmış kadın üvey oğlunun üzerine çıkarak koca sikini iri kalçaları arasından sıcacık amcığına sokup üzerinde hoplayarak kendini siktirmeye başlar. Salonda rahat edemeyen çift yatak odasına geçer ve bu sefer sıra genç adama gelir eteğini sıyırdığı oldun kadının jartiyerli bacaklarını okşayarak amına sert ve hardcore giren adam işi bitene kadar kadını şekilden şekle sokarak siktikten sonra yüzüne boşalarak rahatlar. Kadın işe kocasından intikamını almanın ve iri damarlı bir yarrak yemenin hazzı ile rahatlamıştır.