Avrupalı adam evinde yemek yapacak bir hizmetçi arıyordu fakat ücretleri ona ağır gelince aklına Arap Suriyeli bir kadın neden almayayım ki diye düşünür, hem düşük ücret hem de her koşulda çalışmaları adamı cezbediyor ve türbanlı bir kızı işi almak için görüşmelere başlar.

Görüşmelerden birine dolgun kalçalı Suriyeli genç bir kız gelir enfes güzellikteki kızımız ücreti hatta tüm şartları kabul edip adamın evine taşınır. Elinden her iş gelen Arap kız adamı çok memnun eder fakat adamın kızı gizliden izlediğini türbanının ve kapalı elbiselerinin altından vücudunu hayal ettiğini arzuladığını bilmeyen kız rahat takılmaktadır. Tam bir adult hastası olan adam türbanlı kızı sikmeyi kafaya koyar, bir gün mutfakta çalışırken raflardan birine uzanamayan seksi kız patronundan yardım isteyince hemen yardıma koşan adam kızın arkasına geçip raflara eşyalarını yerleştirirken türbanlı kızın kot pantolonunun üzerinden adamın siki kalçalara değmeye başlar. Fakat kız bu durumdan hiç rahatsız olmaz durumdan çok hoşlanan adam kıza daha sert değmeye başlar durumu abartıp ellerini de kullanmaya başlayan adam türbanlı kızın işinin kıymetini bilip patronuna her hizmeti vermeye hazır olduğundan iyice emin olup kızı sikmeyi kafaya koyar.

Dokundurmayı bırakan adam artık arkadan sarılıp elini pantolonun arasından kızın amına sokup okşamaya başlar. Türbanlı kız adamı daha da mutlu etmek için pantolonunu indirip adamın sikini ağzına alıp doya doya sakso çeker. Hayalleri gerçek olan adam kızın amatör olduğunu hiç hissetmez Arap kızı mutfak tezgahının üzerinde doya doya sikmeye başlar.