İş için Avrupa ülkelerini gezen zengin Arap iş adamı memleketini çok özlüyor özellikle kendi ülkesindeki türbanlı ama çok seksi kadınların özlemi burnunda tütüyordu.

Arap Suriyeli iş adamı her gittiği yerde zenginliğini sergilemeyi seviyordu Amerika seyahatinde kendine çok lüks bir villa satın alıp görüşmelerini burada gerçekleştiriyor bir yandan da gösteriş yapıyordu. Lüks evde her şey mevcuttu Full HD televizyon büyük bir havuz aklınıza gelebilecek en lüks eşyalar. Fakat en çok istediği kendi ülkesinin kadınları yoktu Amerikalı kadınları beğenmeyen iş adamı kendi ülkesindeki kapalı el değmemiş kızları sikmeyi çok seviyordu. Uzun zamandır yurt dışında olan adamın azgınlığı zirve yapmış durumdaydı ve yardımcısına talimat verdi bana Arap Suriyeli kapalı bir kadın bul. Patronunun her istediğini yapmak için dolgun maaş alan adam her tarafı arayarak para kesesinin ağzını sonuna dek açarak adama türbanlı bir kadın bulmuştur.

Eve ücret karşılığında gelen türbanlı kadın adamın yanına oturduğunda okşanmaya başlamıştı bile. Önce öperek yavaşça soyduğu Arap Suriyeli kadını aylardır süregelen azgınlığından dolayı bir anda domaltan adam kadını vahşice sikmeye başladı.