Hasta sevgisini fazla umursamayan iş kadını erkek arkadaşını sadece seks makinesi olarak kullanıyor, hasta olunca tek yaptığı eve bakıcı hemşire çağırmak oluyor. Fakat ilgisiz iş kadını bu yaptığının kendi açısından felaket sevgilisi içinde hayatının fırsatı olduğunu bilmiyordu.

Hastane den çağrılan hemşire kadın hastanın yanına gelir gelmez erkek arkadaşına görüşürüz hayatım diyerek evden çıktı. Kadının hayatı birazdan güneşi görecekti, ilgili ve seksi hemşire adamın ateşini ölçse de bir belirti bulamıyor tedavi uygulayamıyordu ki hasta belirtiyi kendi elleri ile verdi. Eli sikinde kıvranan adam hemşireye ateşini sikinden ölçmesini söyler. Çok şaşıran hemşire eline aldığı kabarmış sikin ölçümünü yapsa da bir şey anlamaz, hemşireye yardımcı olmak isteyen adam ağzına al hemşire hanım daha iyi ölçersin diye ateşinin abazan olduğu için yükseldiğini anlar. Hastasının yarrağını tıp için yalamaya başlayan hemşire durum hoşuna gitmeye başlayınca siki tuttuk zaten bari işi tam yapalım der ve soyunmaya başlar.

Sadece tangası ve beyaz jartiyeri ile kalan hemşirenin tangasının arasından sarkan iyi siki gören adamın gözleri yuvasından çıkacak gibi olur. Durumu kurtarmak için çok geç kalan adam travesti sikme deneyimini ilk defa tecrübe edecektir. Ateşini dindirmenin tek çözümü budur el mecbur göt gardiyan travesti sikmek olduğunu anlayınca hemşireyi domalttığı gibi götünden dumanlar çıkartacak kadar sert sikmeye başlıyordu. Travesti hemşireye götten çaktıkça önde dalgalanan yarrağı bir süre sonra umursamamaya başlayan adam sikişin tadını çıkarmaya iyice odaklanıyor.