Henüz 19 yaşında genç ve bir o kadar hareketli yerinde duramayan dostumuz eli aletinde gezmekte kendisine düşürecek kız aramaktaydı. Dışarıda kız peşinde koşan genç adam evde fazla vakit geçirmek istemiyor.

Babasının ikinci eşi olan üvey annesine fazla alışamayan delikanlı dersleri kötü gelince babası tarafından cezalandırılıyor. Bir süre harçlığı kesilen ve dışarı çıkması sınırlanan genç adam mecburen evde takılmak zorundaydı. Evde takılmanın en kötü yanı ise kanı hızlı akan adamın kız arkadaşları ile buluşamayacak olmasıdır. Ney seki BangBros üzerinden porno film, izleyebiliyor kendini bir nebze de olsa tatmin edebiliyordu. Yine bir gün odasında takılmakta olan genç adamın kulaklarına tuhaf sesler gelmeye başlamıştı ne olduğunu anlamayan genç adam seslerin geldiği yöne doğru yürümeye başladı. Sesler anne ve babasının yatak odasına yaklaştıkça daha da artıyordu. Duyduğu seslerin inleme olduğuna kanat getiren adam babam evde yok acaba şişman üvey annem neler çeviriyor diye düşünmeye başladı. Merakına engel olamayan delikanlı odanın kapısını yavaşça aralayarak içeri doğru süzüldü. Bir anda gördüğüne inanamayan genç adam adeta şok oldu karşısında üvey annesi mastürbasyon yapıyor ve inliyordu. Abaza gencin hemen siki kalktı ve olduğu yerde annesi tarafından fark edilinceye kadar kala kaldı. Zevkten yatakta kıvranan şişman kadın amına parmaklarını sokarak ateşler içinde kıvranıyordu. Bir anda bastığı yer gıcırdayan delikanlı annesi tarafından fark edildi.

Göz göze gelen ikili çok azmış durumdaydı. Kadın üvey oğlunun kendisini bir süredir izlediğini kalktığı belli olan sikinden anladı. O derece azmıştı ki ensest ilişkiye bile girmekten çekinmeyen üvey anne oğlunun kafasından tuttuğu gibi önce amına sakso çektirdi. Daha sonra koca kalçaları ile domalarak oğlunun kalın sikini sıcacık amına sokarak boşalana kadar kendini siktirmeye devam etti.