Şimşekli bir gece ve gürültüden korkan kız kardeşinin odasına onun koynunda uyumaya gider. Lakin kardeşinin niyeti uyumak değildir o ensest bir gençtir ve kız kardeşine seve seve kucak açacaktır.

Yağmurdan kaçarken doluya tutulmak deyimi bu duruma çok uygun olacaktır. Genç ve oldukça çekici Latin kız geceleri odasında karanlıktan korktuğu için uyku orunları çekmektedir. Birde üzerine yağmur ve şimşek sesleri binince genç kıza yorganın altında saklanmak yetersiz gelmiş ve anne babasının odasına gidip yanlarında yatmak istemiştir. Fakat kapıya geldiğinde içeriden inleme sesleri duymuştur ve babasının annesini becerdiğini anlayıp rotayı abisinin odasına çevirmiştir. O sırada odasında Xnxx sitesinde porno izlemekte olan abisinin siki kazığa dönmüş indirmeye çalışmaktaydı fakat kapıyı kız kardeşi çalınca hemen monitörü kapatıp yatağına geçerek kızı içeri alır. Abisinin kolları arasına uzanan kız abisinin ensest düşüncelere sahip olduğunu bilmiyordu. Her şimşek çaktığında abisinin de ona çakacağını bilmeyen seksi genç kız abisine biraz daha sokuluyordu. Anca bacağının birini abisinin üzerine koyuncaya kadar sertleşmiş taş gibi olmuş yarrağı fark etmeyen Latin kız abisinin kalçasında olan elleri ve kalkmış siki aynı anda fark etti. Kalçalarını ve bacaklarını okşayan abisinin kalın siki hoşuna gitmiş olacak ki korkularını bir anda unutan kız bacağı ile abisinin sikini okşamaya başlamıştır.

Bu okşanma karşısında iyice azan adam sikini dışarı çıkartıp kardeşine hadi yala şunu der. Başta yalamayan kız kardeşini sikini gözünün önünde tuta tuta ikna eden Ensest abi kız kardeşini becermeyi kafasına koymuştu bir kere. Önce kız kardeşine oral seks yapan genç erkek daha sonra kız kardeşinin püssüz bacakları ve tazecik amını yalayarak altındaki kısa dar şortu çıkartıp kızı bir güzel siker.