Başarılı olduğu kadar gece hayatındaki çapkın kişiliği ile magazin dergilerinin kapaklarında saf tutmayı hobi edinmiş zengin iş adamı sekreterini affetmeyecektir. Uluslararası büyük bir şirketin patronu olan lüks arabaları ile gece ortamlarında rüzgar gibi esen barlardan kaldırdığı seksi esmer güzeli kızları villasına götürüp her türlü sert Hardcore sikişi yaşatan adamın gözü doymamaktadır.

İş hayatından daha fazla gece hayatı ile nam salan adamın itibarı sarsılmaya güven duyulmamaya başlayınca adam bir süre ortalıklarda gözükmemeye lüks evinden çıkmamaya karar verir. Kısa bir süredir evde olmasına rağmen oldukça azmış durumda olan adam sertleşen bir türlü inmeyen sikini dizginleyemiyor. Her gözünü kapattığında seksi kızları onların seksi kalçalarını ve güzel ayaklarını yalayarak footjob seks hayali kuran adam daha fazla dayanamayıp daha önce ihtiyaç duymadığı için sikmediği seksi sekreterini dosyaları alıp çalışma bahanesi ile eve çağırır.

Patronunun niyetini anlayan ve şirkette daha iyi bir pozisyona gelmek için sikişmeye dünden razı olan sekreter en çekici elbiselerini ve jartiyerini giyip patronunun yanına gider. Seksi sekreterini görür görmez siki kazık gibi olan adam hatunun yalamadık yerini bırakmayacak önce oral seks yapacak daha sonra her türlü fantezi ve fetiş pozisyona girerek rahatlamayı başaracaktır.