Rusya çok farklı bir ülke fakat en çok söz edilen şey ise seksi güzel kadınları her yerde kafanızı çevirdiğiniz her zaman seksi bir kadına rastlayabilirsiniz. Başka ülkelerde manken olabilecek kadınlar Rusya'da gündelik işlerde çalışıyor ve bu durum onlar için çok normal.

Durumların böyle olduğunu bilmeyen ve balkan ülkelerinde Rusya ya tatile gelen iki arkadaş kendi eşlerini aldatmak istemese de baktıkları her yerde güzel genç Rus kızları görerek çok azmış durumda kalırlar. Otellerine dönmeye ve etrafa bakmamaya çalışan arkadaşlardan biri içki almak için bara indiğinde diğeri odaya yemek sipariş etmiştir. Yemeği erkenden gelen adam kapıyı açtığında dikkatini seksi pembe kıyafetleri ile tam bir afeti andıran Rus kızı görür. Yemeğine kafasını çevirip bakamayan adamın sabrı taşmıştır hizmetçileri bile bu kadar düzelse benim bir Rus kız sikmeden buradan gitmeye niyetim yok diye düşünen adam kıza askıntı olmaya başlar. Fakat fazla yüz bulamayan adam otelde düşük bir ücret ile çalışıp maddi sıkıntıları bulunan kıza kesenin azını açıp para teklif eder. Dolarları gören Rus hizmetçi hemen adama gülümsemeye sohbet etmeye başlar. Fırsatı kaçırmak istemeyen adam lobide dudaklarına yapıştığı genç kızı odasına çeker. Önce ağzına verdiği güzel hizmetçiyi doya doya sikmeye başladığı sırada arkadaşı odaya döner ve sikişmekte olan arkadaşını basar.

Rus kızı şevkle siken arkadaşını bir süre izleyip sikini kaldıran adam ikilinin yanına gider ve grup seks yapmak istediğini hemen belli eder. Fazladan erkeğe hayır demeyen Rus kıza grup yapmaya başlayan iki adam sırayla ve arka arkaya kızı bir güzel sikmeye başlar. Biri kıza sakso çektirirken diğeri kızın amını siker yer değiştirerek kızı siken ikili daha sonra kızı araya alıp hem amından hem götünden anal sikmeye başlar.