Yalnız yaşayan bir milyarder kendisine evinde yardımcı olması yemekleri yapması için bir hizmetçi arar fakat ilanına yanıt vererek görüşmeye gelen Rus kadını görünce istek ve nitelikleri değişecektir.

Seksi Rus kızı bir an bile düşünmeden işe alan adam ona her zaman hoşgörü ile davranmış kazanması gereken paradan oldukça yüksek maaş ödemektedir. Genç hizmetçisinden beklentisi ona kur yapması ve yatağa girmesi olan adam saf kızın adamın sadece iyi niyetli olduğunu düşünüp adamın niyetini anlamaz. Kızın sadece ev işleri ile uğraşması adamın sinirlerini bozmaya başlamıştır onu üzerini değiştirirken seksi eteğini giyip jartiyerini bacaklarına çekerken izleyen adam genç kızı becerebilmek için yanıp tutuşmaktadır. Seksi Rus hizmetçisini her gördüğünde onu düşünerek sikini sıvazlayarak fetiş hislerini bastıramayan adam daha fazla sabretmek istememektedir. Bir gün genç hizmetçisi evi temizlediği esnada ona saldırıp ellerini bağlayan adam kıza tecavüz etmekte oldukça isteklidir.

Seksi hizmetçisini çaresiz bırakacak şekilde bağlayan adam önce ona oral seks yapar ve amını emmeye başlar. Daha sonra fantezi yapmak için seksi kızı çok sert Hardcore becermeye başlar. Ellerini çözmediği kızı bir BDSM sikiş sertliğinde beceren adam istediğini zorla elde eder.