Rus Alexis Crystal yatak odasında kulaklığını takmış müzik dinleyerek instagram story lerine bakarken uzun zamandır iş için yurt dışında video şirketinde çalışırken manitasına hasret kalan sevgilisinin eve döndüğünü duymamıştır. Başka ülkelerde sevgilisinin muhteşem götüne hasret kalan adam eve girdiği gibi yatak odasına füze gibi dalmıştır.

Sarışın kız arkadaşını bıraktığı yerde bulan adam azmış sikine daha fazla karşı koyamayıp Alexis in yanına oturup dudaklarına sorgusuz sualsiz yapıştı. Bebek gibi güzelliğindeki Rus kız çok da farklı durumda değildi sevgilisi dudaklarını yeterince ıslattıktan sonra hemen minicik şortunu çıkartıp pembe donunu elleriyle sıyırıp yarraksızlıktan kabarmış amcığını yalaması için erkek arkadaşının kafasını tutar, ama bi hasret adam hemen dil atmaya başlayıp sevgilisini çıldırana kadar amcığını emer.

Azmış kızın boş bırakılmayacağını anlayan adam bir daha gitmeyim yoksa bu Alexis önüne gelene verir diyerek sevgilisine pompalamaya başlıyor. Pembe donunu parçalayıp attığı Rus kız arkadaşına bacak omza yapan adam kızın bacaklarını yalayarak amına köklüyor. Kızın enfes kalçalarını görmek için bir sonraki pozisyonda domaltarak siktiği sevgilisini inleterek boşaltıyor.