Güzel sanatlar fakültesinden mevzun olan oldukça çekici genç ve bir o derecede çekici sarışın kız okulunu bitirdiği andan itibaren gördüğü her şeyi resmetmeye başlamış özellikle insanların resmini çizmeyi kendine hobi edinmişti.

Okulu ver derslerine harcadığı yıllar boyunca kendine bir erkek arkadaş bulmayarak derslere yoğunlaşan kız mevzun olmasının verdiği rahatlık ile hem takılmak hem de resmetmek için yeni insanlar ile tanışıyordu. Güzelliğe rağmen cinsel hayatı çok durağan olan ve birkaç flört dışında ciddi bir ilişki yaşamamış olan kız cinsel açıdan açlık hissetmekte olsa dahil durumunu sürekli ikinci plana atmaktaydı. Lakin en son bulduğu erkek arkadaşı kıza çok iyi davranıyor sürekli gezintilere çıkıyor kızın resimlerine zevk ile bakıyordu. Kız ise içten içe erkek arkadaşının kaslı vücudunu resmetmek istiyordu. Bir gün parkta erkek arkadaşı yanında iken resim yapan kız ağaç çizmekten sıkılan kız sevgilisine onun resmini çizmek istediğini söyleyince kendilerini bir anda evde bulurlar. Sarışın güzel erkek arkadaşının resmini çıplak olarak tüm vücudunu çizmek istediğini söyleyerek ısrarcı olunca adam memnuniyet ile soyunur.

Fakat adam pantolonunu indirdiği anda kalın ve damarlı siki gören güzel kız dayamayarak fırçayı bir kenara atarak manitasının sikine yapışır ve yalamaya başlar. Kızın güzelliği karşısında fazla dayanamayan adam ise sevgilisini çok sert şekilde götün den anal sikmek istemektedir.