Amerikalı bir iş adamı yaşadığı stres dolu ve kendisine boğucu gelmeye başlayan iş hayatından sıkılarak kendine Latin ülkelerinden birinde güzel bir ev satın alarak orada yaşamaya başlar. Latin kadınların promosyon olarak geldiği ülkede kadınların kalçaları ve güzellikleri bir yana dursun şişman kadınlarda erkekleri azdıracak kadar çekiciydi.

Kendisine yeni ve eğlenceli bir hayat kurmayı vizyon olarak belirleyen adam birçok Latin kadın ile seks yapmış gerek grup gerek fantezi ilişkilerine girmiştir. Fakat onun asıl fantezisi şişman ve kendisinden güçlü kocaman kalçaları ve göğüsleri olan bir kadın becermektir. Adam şehrin sokaklarının tozunu attırdığı sırada girdiği pizza dükkanlarının neredeyse tamamını Latin kadınların işlettiği servise dahi turist çekme düşüncesi ile kadınların çıktığını fark eder. Bu durumdan yararlanmayı planlayan adam evine birçok pizza dükkanından sipariş geçer ve kadınların servis etmesini umar. Eve pizza getiren Latin güzellerden biri evi çok beğenip varlıklı bir adam olduğunu anlayınca adama kur yapmaya başlar adam ise umduğunu bulmuştur ve kadını içeri davet eder. Kısa bir süre muhabbet edip istediğini alabileceğini anlayınca şişman kadını öpmeye başlayan adam hiç ummadığı kadar hızlı gelişen ilişkide kadının göğüslerini yalamaya dahi başlamıştır.

Fakat dükkan sahibi olan ve kendisi gibi şişman patronu elemanının gecikmesinden şüphelenip adamın evine gider. Dışarıdan içeriye doğru bakan kilolu kadın elemanının müşterisi ile bir güzel sikiştiğini görünce başta şaşırsa da adamın sikini uzunluğunu görünce milf kadının canı elemanının yediği yarrağı çeker ve içeri dalar. İki seksi Latin kadını sert hardcore sikmeye başlayan adam şekilden şekle girer kadınları tatmin etmek için elinden geleni yapar.