Genç yaşta zekası ve azmi ile iş dünyasında damga vuran adam kısa sürede oldukça ciddi paralar kazanarak kendi şirketini kuruyor. Genç ve başarılı olmasına rağmen ailesi tarafından erken yaşta evlendirilen ve iki çocuk babası olan adamın hayatı okul iş ve aile üçgeninden fazla dışarıya çıkamamıştır.

Oldukça yüklü bir servete ve başarılı bir şirkete sahip olmasına rağmen zamanının çoğunu ailesi ve işi ile meşgul olarak geçiren adam akşamları stres atmak istediğinde ise karısı tarafından çok sıcak karşılanmıyor. Cinsel hayatına fazla renk katamayan adam yaşının ilerlediğini ve çalışmaktan başla bir şey yapmadığının farkına varır. Çevresindeki herkesi mutlu ediyor fakat kendisi için hiç bir şey yapmıyordu. Ne yapacağını bilemeyen adam artık işlerinden fazla kendine vakit ayırmaya karar verir en azından işlerini azaltmak ister. Kendisine yardımcı olacak telefonlarına bakacak müşterileri ile onun adına görüşmeler yapacak bir sekreter aramaya başlayan adamın verdiği ilana sarışın bomba cevap verecektir. İş için görüşmeye gelen hatun sarışın güzeli çok sert ve olgun hatalara sahip Milf güzeli bir kadındır. İstediği her şartı kabul ederek işe aldığı sekreterden gözlerini alamayan zengin adam hayatında aradığı değişikliği sekreterinin yapacağına kanat getirir. Tabii ki beklentisi sadece iş değil cinsel ilişkidir karısından alamadığı sıcaklığı ve güler yüzü sekreterinden alan adam sarışın sekreterini arzulamaya başlamıştır. Sekreterini becermek isteyen adam işi bahane ederek sekreteri ve kendisine lüks bir otelden oda tutarak birkaç günlüğüne evden ayrılır. Otele vardıklarında sekreteri ile aşırı ilgilenen patronundan oldukça memnun olan sarışın güzel bu ilginin karşılığını kısa sürede verecektir. Odasına çıkan seksi sekreter üzerine çantasında getirdiği seksi kıyafetleri giyer ve patronunu arayarak acil odasına gelmesini söyler. Hem zengin hem de yakışıklı evli olması kimin umurunda diye düşünerek kendisini parmaklayan sekreterini odaya girdiğinde gören patronu sarışın güzele baka kalır. Şaşkınlığı geçer geçmez kızın yanına giderek dudaklarına yapışan adam milf kadının beyaz tenini okşayarak öpüşüyordu.

Siki kazık gibi olan patronuna beni çok sert hardcore sik diye talep de bulunan sekreterin isteğine tabii ki diye cevap veren patron sikişmeye oldukça sert başlıyor. Kemerini çıkarıp milf güzelin boynuna dolayarak domaltıyor ve arkasına geçerek sekreterini çok sert becermeye başlıyor. Gerek yatarak gerek ayakta gerekse duvara yasladığı sarışın güzeli doya doya siken adam cinsel hayatındaki aradığı değişikliği buluyor.