Üniversite’den mezun olduktan sonra bir süre iş bulamadığım bir dönemde yaşadığım sex hikaye kıvamındaki tecrübemi paylaşacağım. İş bulamamın verdiği stresi üzerimden atamıyordum, bende İngilizcem iyi olduğu için özel ders verme kararı aldım, bir süre sonra dil eğitimi almak isteyen benimle aynı yaşta olan Ersin bey ile tanıştım. Önceleri dışarıda bir yerde buluşup ders yapıyorduk, hala kendisine bey diyordum ara ara ne kadar güzel ve şık olduğuma dair göndermeler yapmış olsa dahi pek umursamıyor, işime odaklanıyordum. Sonuçta para kazanmam lazımdı ve elimdeki tek iş buydu. Bir süre geçtikten ve biraz kaynaştıktan sonra kendi evinde ders yapmaya başladık. Artık kendisine bey demiyor ve Ersin diye hitap ediyordum.

Bu süreçte biraz daha yakından tanıma imkânım oldu ve samimiyetimiz ilerlerdi. Derslerden sonra kahve içiyor, muhabbet ediyorduk. Daha önce hiç fark etmemiştim ama gayet bakımlı yakışıklı bir erkekti. Aynı zamanda kendine has bir çekiciliği vardı ve adult hikaye hislerimi kıpırdatıyor şehvetimi arttırıyordu. Her seferinde kendimi frenliyor ve ne olursa olsun işimi yapmalıyım diye kendimi telkin ediyordum ancak geceleri onu düşünerek mastürbasyon yapıyor hale gelmiştim bile.

Kararımı vermiştim ve ona sahip olacaktım. Derse gitmeden önce gayet şık ve dar bir elbise giydim, erotik kokular sürdüm ve normalden biraz daha fazla bir makyaj yaptım, beni görünce biraz şaşırdı ancak belli etmedi. Daha önce bana iltifat ettiğinde pek oralı olmadığımdan olsa gerek çekingen davranmaya devam ediyordu. Bu hali bile beni azdırmaya yeter hale gelmişti bile.

Özel Ders Gittikçe Daha Özel ve Erotik Bir Görüşmeye Dönüşüyor

Derse başladık ve gittikçe ona daha da yakın olmaya başladım ve yavaşça elimi bacaklarının arasına götürüp sikini okşamaya başladım. Kısa sürede erekte oldu ve heyecanlandı. Gayet büyük olan aletini okşamaya devam ettim. Ne yapacağını bilmez haldeydi ve elini göğsüme götürdüm ve okşamasını istedim. Hala çekingen davranıyordu ancak okşamaya devam ediyordu. Fermuarını açtım ve tamamen erekte olmuş o koca damarlı sikini emmeye başladım. İyiden iyiye inliyordu fazlasıyla porno hikaye hazzı duyduğu her halinden belliydi iyice ıslanmış sikini bıraktım ve artık içime girmesini istediğini daha fazla dayanamadığımı söyledim. Az evvel çekingen davranan ersin bir anda vahşi bir hayvana dönüştü ve içime girdi. Hızlı bir şekilde gidip geliyor bir yandan elleriyle göğüslerimi okşuyordu. Ara verip ıslanmış amcığımı yalıyor ve klitorisimle oynuyor, zevkten çıldırmama sebep oluyordu.

Sürekli Düşüncelerimizde İlişkimizi Arzuluyorduk

İlişkimizi tüm çevremizden gizliyor, zamanla sürekli aynı şeyleri tekrarlıyorduk bana sahip olurken iyice sıkı bir aşık gibi bana karşı hislerini belli etmeye devam ediyordu. Dokunuşlarında sıcaklık barındırıyordu aynı şekilde ben de tutkumu onun üzerinde gidip gelirken ve ona ıslak dudaklarımla sakso çekerken hissettirmeye çalışıyordum. Zamanla artık başkasını istemez olduğumuzu farkedip değişik şeyler denemeye karar vermiştik bunun için ben artık kocama, o artık eşine sikiş yapmayacaktı ve artık birbirimize sadece biz sahip olacaktık. Bu şekilde saatlerce, günlerce, aylarca devam ettik, ve ben toplamda kaç defa boşaldığımı bile hatırlamıyorum. Ancak yaşadığım bu deneyimin tadını bir daha unutmayacağımı biliyorum. Çünkü artık hayat koşulları yüzünden birbirimizden kopmak zorunda kaldık. Okurlarıma sevgilerle..

Bu Seks Hikaye gerçek bir öğretmenin gerçek hikayesidir fakat isminin saklanmasını istemiştir.