Liselerin tur ve gezileri bitmiyor derslerin sitesinden ve öğrencilerin dertlerinden kaçmak isteyen okul yönetimi çeşitli geziler düzenliyor.

Okul gezisini ormanda yapmaya karar veren okul yönetimi öğrencilerin eğlenip doğa ile iç içe kafa dinleyerek kendilerini yenileyeceğini düşünmektedir. Fakat bazı liselilerin bu gezilerdeki tek amacı doğayla kucaklaşmak değil. Okulun haylaz liseli kızı cinsel hayatına oldukça düşkün birçok sınıf arkadaşı ile ilişkiye girmiş olan seks bağımlısı sarışın kızımız için bu gezinin anlamı yeni fantezilerini hayata geçirmektir. Uzun zamandır hoşlandığı genç liseli erkeklerden birine çeşmenin yanını gittiğini isterse arkasından gelebileceğini söyleyen liseli kızın derdi erkek arkadaşını ormanın tenha bir kısmına çekerek baş başa kalabilmektir. Birkaç dakika sonra kızın arkasından giden ergen liseli kızın ufak bir göletin yanında ellerini yıkadığını fakat eteğinin belinin üzerinde ve seksi kalçalarının tamamen açık olduğunu görür. Kızı bir süre uzaktan izleyen genç erkeğin aklına bir fikir gelir. Kızı sikeceğini bilen adam cep telefonunu çıkarıp kamera kaydını açarak amatör porno çekmeye karar verir.

Liseli kızın yanına giden genç erkek telefonu göstererek bu ilişkiyi kaydetmek istediğini söyler. Zaten yeni fanteziler arayan genç liseli sarışın buna itiraz etmez. Ormanda liseli kızı doyasıya siken adam yaşadığı sıcak anları kaydetmeyi de ihmal etmez.