Başarılı bir iş kadını olan India Summer özel hayatında aynı başarıyı yakalayamıyordu kocasından boşanan Milf kadın uzun süren cinsel boşluktan dolayı oldukça azmış durumdadır.

Ofisinde kendisine çakacak bir erkek arayışına çıkan India çalışanlarına sıcak ve samimi davranıyor olsa bile kimse patronuna o gözle bakmıyor bu düşünceden kısa sürede kendisi de vazgeçiyordu. Gece kulübü gibi yerlerde kendine bir tokmakçı bulmak istemeyen elit takılan Milf hatun ne yapacağını şaşırmış durumdaydı. Amcığı kaşınan kadın evine vaktinde gidip oğlu gelene dek yemek hazırlamak isteyen esmer güzeli kadın yolda oğlunun üniversiteden tanıdığı arkadaşına rastlar. Durup ne genç adama ne beklediğini soran kadın oğlunun arkadaşının kendi oğlu ile buluşacağını fakat ona ulaşamadığını söyler. Bu durumu fırsata çevirmek isteyen India Summer oğlunun eve gelmesine daha en az birkaç saat olduğunu bildiği halde genç adama benimle gel oğlum birazdan eve gelecek der. Arabasına aldığı genç kaslı adama bakmaya doyamayan esmer kadın eve gittiğinde adamı nasıl yatağa atacağını planlamaya başlar. Eve geldiklerinde üzerini değiştirmek için salonda yalnız bıraktığı adama yatak odasından yüksek bir ses ile seslenerek başına bir şey gelmiş gibi haykırır. Bir hışımla Milf seksi kadının odasına çıkan adam büyük bir sürpriz ile karşılaşmak üzeredir.

Odaya girer girmez kapının arkasından çıkarak adamın üzerine atlayan azmış kadın adamın sikine adeta saldırarak ağzına alır. Ne olduğunu başta anlayamayan genç adam sonra kendisini olaya kaptırıp esmer kadını oldukça sert hardcore becermeye başlar.