Derslerindeki not ortalaması iç karartıcı durumdaki liseli kızımız buna bir çözüm arıyordu fakat bazen güzellik ve zekâ aynı bedende barınmıyor. Bu durumu ders çalışarak düzeltemeyeceğini anlayan liseli genç kız çareyi müdürden randevu almakta bulup, hemen telefonuna sarılıyor.

Randevu aldığı okul müdürünün liseli kızlara olan zaafını bilen genç liseli buluşmaya giderken en mini eteğini giyip, en kısa gömleğini düğmeleri yarıya kadar açık şekilde bırakıyordu. Müdürün ofisine geldiği sırada seksi kızı gören eğitmen gözlerini ovalayıp hayranlığını gizleyemedi karşısındaki liseli kızı sikmek için her şeyi vermeye hazır mıydı? Yoksa müdür ders notlarını düzeltmeyip bu güzelliği geri çevirebilecek mi? Orta yaşlardaki müdürün masasına oturup bacak bacak üzerine atan kızı not durumunu konuşurken hocasını poz vermekten geri kalmayınca hoca niyeti bozup ne olursa olsun diyerek kıza dokunup okşamaya başlıyor. Yaşayacaklarına dünden hazır durumdaki liseli kızı hocasının pantolonunu indirmesi ile sakso çekmeye başlıyor.

Liseli güzelin ağzına veren müdür bununla yetinmeyip güzeli rokettube filmlerinde olduğu gibi sikmek için acele edince bacaklarından tuttuğu gibi masaya yatırdığı kızın eteğini kaldırıp pürüzsüz güzellikte amcık ile karşılaşır. Siki taş kesilen hoca kıza bisiklet pozisyonunda ayar verip sikmeye başlar. Bu sikiş kızın amı ile sınırlı kalmayacak seksi liseliyi boşalana kadar amından götünden sikecektir, kız ise notlarının düzelmesinin verdiği rahatlama hissi ile doya doya sikişecek hazzın dibine vuracaktır.