Oldukça sıkıldığım bir dönemde yaşadığım erotik hikaye tadında deneyimimi buraya yazıyor, beğeninize sunuyorum. Epey problemli olduğum vakitlerde heykel kursuna gitmeyi ve bir hobi edinmeye karar verdim. Kursa yazıldım ve hafta sonları gitmeye başladım, yeni insanlarla tanışmak ve sıkıntılarımı gidermek adına iyi geleceğini düşüyordum. Öyle de oldu, güzel bir ortam ve farklı insanlarla keyifli zamanlar geçiyordu. Benden önce kursa yazılmış olan Aylin ise özellikle dikkatimi çekiyordu. Oldukça çekici bir hatundu ve onu izlemekten kendimi alamıyor ve konsantre olamıyordum. Hafta sonunun gelmesini iple çekiyor git gide sabırsızlanıyordum. Ancak Aylin işine odaklanan bir insandı ve gözü hiç bir şey görmüyordu. Bir akşam ders arasında hem ona hem de kendime kahve aldım ve yanına yanaştım.

Kendisine kahve ikram ettim ve kibar bir şekilde kabul etti. Böylece sohbet etmeye başladık, akıcı bir konuşması ile eğitimli olduğu her halinden belliydi. Böyle olması beni iyice tahrik ediyordu, o konuşurken aklımdan sikiş hikaye ayarında senaryolar geçip duruyordu. Bir süre aralarda sohbet edip muhabbeti ilerlettiğimizi düşündüğüm bir anda bir şeyler içmeyi teklif ettim. Kabul etti ve sakin bir mekanda karşılıklı şaraplarımızı yudumlamaya başladık. Oldukça rahattı ve kurs dışında iken daha da rahat olduğunu fark ettim. Bir süre daha muhabbet ettik ve saat ilerledikçe biraz daha heyecanım arttı. Kalkma fikri ortaya çıktığında mekandan çıkarken yaklaşıp neden bana gelmiyorsun, devam etmemiz gerektiğini düşünüyorum dedi.

Evine geldiğimizde neye devam edeceğimizi biliyordum ve bu deneyim kesinlikle porno hikaye olacaktı. Hemen soyunmaya başladı ve bende ona eşlik ettim. Soyundukça gizlediği muhteşem vücudu ortaya çıktı iyice azmıştım ve sikim oldukça kalkmıştı. Bir an önce ona sahip olmak istiyordum ancak ağırdan alacaktım zira uzun süredir bu anı bekliyordum. Keyfini çıkarmam lazımdı. Artık çırılçıplaktı ve dudaklarına yapıştım. Oldukça dolgunları ve bir süre ateşli bir şekilde öpüşmeye devam ettik. Ardından pürüzsüz tenini öpmeye başladım ve inlemeler de artmaya başladı. İyiden iyiye zevke gelmiştim Aylin anal ilişki istediğini söyledi. Zaten artmış olan heyecanım daha da arttı ve odasına geçtik. Kayganlaştırıcı kremi çıkardı sürmeye başladı yüz üstü uzanarak beni beklediğin söyledi. Daracık deliğinden içeri sikimi ittirdim ben çığlık çığlığa gidip gelmeye başladım. Durmuyordum ellerimle kollarını tutarak gidip gelmeye başladım. Kasıklarım kalçalarına çarptıkça daha çok tahrik oluyordum ve boşalmak üzereydim. Aylin altımda inliyordu ve beklediğim an geldi deli gibi boşaldım. Sabaha tatlı öpücükleriyle uyandım.