Şehir hayatını bırakan adam köye kendine bir ev yaptırıp doğal yaşamak istiyordu, fakat köylü kızların çok ilgisini çekiyordu metropol den gelen adam köyde türbanlı kızları görünce saklı kalan bedenlere merak duymaya başlamıştı.

Bir gün ormanda gezerken köylü bir kadına rastlayan adam kadının ona içecek bir şeyler ikram etmesi üzerinde aralarında bir muhabbet doğmuştur. Hemen hemen her gün rastladığı kadın biraz etine dolgun şişman olmasına rağmen çok güzel gözüküyordu. Şehirde nereyse hiç türbanlı kadın görmeyen adam merak etiği şey kızın ona verip vermeyeceğiydi. Şansını denemek isteyen adam kadını evine davet eder fakat kadın gelmeden saunaya giren adam kapıyı bilerek açık bırakmıştır. Adam sadece belinde havlu ile saunasından çıktığı sırada eve giren kadın adamın kaslarını görünce yabancı olduğu erkek bedenini çok beğenmiş adeta dili düğümlenmiş adama itiraz edemeyecek hale gelmiştir.

İçindeki fetiş duygularını şehirde doya doya yaşayan adam bu tecrübeyi ilk defa türbanlı bir kadın ile yaşayacaktır. Yanına gittiği kadın suskun halde otururken eteğinin altından bacaklarını okşamaya başlayan adama hiç itiraz etmiyordu. Kadını ayağa kaldırıp sandalyeye yaslayan adam köylü kızın kilotlu çorabını yırtıp iri şişman kalçalarının arasından doya doya sikmeye başlıyor.