Canı sıkılan rahibe Alice Lighthouse köye gezinti yapmaya çıkar, toprağa basarak üzerindeki gerginliği atmaya çalışan rahibe yalın ayak gezinti yaptığı sırada ayağına bir çivi batar bu onun şansı mı yoksa talihsizliği mi birazdan öğrenecek.

En yakındaki samanlığa giderek yardım isteyen genç rahibeye köydeki uzun boylu çoban yardım edecektir. Ayağını hemen kucağına alan adam çiviyi çıkartıp kızın ayağını sardıktan sonra sorar neden yalın ayak geziyorsun? Esmer rahibe ise stresimi atmak için diye cevap verir genç kızın ayaklarını ovalayan çoban peki şu an rahatımsın diye sorar? Rahibe Alice çok rahattır fakat bunun neden toprak değildir adamın sikinin üzerinde duran ayaklarıdır. Kalın ve damarlı siki pantolonun üzerinden bile hissedebilen Alice yıllardır sakladığı bekaretini adama sunup borcunu ödemeye ve ilk kez yarrak yemenin nasıl bir şey olduğunu kafasında kurmaya başlar. Adamın tek derdi ise bastırdığı fetiş duyguları rahibeyi sikerek dışa vurmaktır nedeni ise rahibelerin asla kimseye anlatamayacak olmasıdır.

Kızın ayağına sikini sürtmeye başlayan köylü çoban bakar ki kızın hoşuna gidiyor onu kucağına aldığı gibi samanlığın hemen yanındaki evine götürür. Bir süre kızı yalayarak fetiş duygularını tatmin etmesine izin veren Alice hadi şimdi beni hardcore sert sik diye bağırır. Gaza gelen adam Alice inleterek sikmeye ilk defa yaşadığı tecrübeyi unutamayacağına emin olana dek devam eder.