Evinde Mine geceliği ile ekstra seksiliği ile dolaşan göğüsleri neredeyse dışarıda olan sarışın genç kız çok ama çok azmış durumdadır.

Apartman dairesinde oturan ve cebinde fazla para olmadığı için dışarıya çıkamayan ama azmış durumda olan kız azgınlığı kadar da streslidir. Stresini atmak için sadece tv ye göz gezdirip arada sigara içen kız kendini parmakla maktan da geri durmaz. Ama aradan birkaç gün geçer ve genç kızı bir süre sonra HD Porno izleyip Mastürbasyon yapmak kesmemeye başlar. Daha da stresinden sarışın kız bir sigara daha yakmak ister fakat çakmağının gazı bitmiştir. Ne yapacağını düşünen kız kapıdan gelen sesleri duyup komşusu olan kaslı erkeği fark eder. Kapısının önünü süpüren adamı gözüne kestiren genç kız çakmak isteme bahanesi ile kapıya çıkıp adamla muhabbet açar. Fakat adamın karşısında adeta baldırı çıplak oturan kız adamı azdırmıştır istediğini almak için komşusunu bir çay içmeye evine davet eder.

Eve gelen adam kızdan çay beklerken kız ise adamı elinden tutarak yatak odasına çeker. Uzun zamandır hasret kaldığı amına bir çakmak karşılığında çok sert hardcore çaktıran kız rahatlar ve stresini atar.