Minyon ve kızıl saçlı kadın kocasından çok şikayetçi, ne zaman kadının canı sikilmek istese kocası kızıl saçlı güzeli geri çeviriyor isteklerini karşılamıyordu. Azgınlığı başına vuran hatun arada kendini redtube pornoları izleyerek avutsa da gerçek bir erkeğin özlemini içten içe yaşıyordu.

Hatunumuzun yine ateşinin başına vurduğu günlerden birinde kocası işten dönerken yanında arkadaşını bir şeyler içmeye eve davet etmiştir. Kocasının eve iri yapılı bir erkekle dönmesini fırsat bilen kadın hemen yatak odasına gidip üzerine kısa daracık bir elbise giyer ve erkek muhabbetinin döndüğü sofraya bodoslama dalarak oturup kocasını rahatsız eder. Arkadaşının yanında karısının kendisine kur yapmasından hoşlanmayan adam her zamanki gibi karısını reddeder. Bu durumu kafasına fazla takan kızıl saçlı hatun kocasını aldatma isteğini kafasına koyar hatta bunun için evden bile çıkmayacaktır çünkü karşısında zaten bir aday oturmaktadır. Kocasının arkadaşına gözü diken kadın masanın altından ayakları ile adama dokunmaya başlar hatta adam bir ara çatalını düşürüp masanın altına eğildiği sırada daracık şortunu katlayarak ona daracık taze amcığını gösterince adam da arkadaşımın karısı falan demeyip niyeti bozar.Tamda bu sırada kızıl kadınımızın kocasının telefonu çalar ve konuşmak için müsaade isteyerek mutfağa geçer.

Fırsatı kaçırmaya niyeti olmayan iri adam masadan fırladığı gibi kızıl saçlarından kadını tutup ağzına verir. Kendisini çok hardcore sert sikeceğini bilmeyen kadın sakso çektikten sonra masanın üzerine yatıp amını açar adamın sadece kendisi değil sikide iridir ve minyon kadını gözünden yaşlar gelene kadar sikecektir. Olayın en can alıcı noktası iste salonda bu sert sikiş yaşanırken kadının kocasının sadece birkaç metre ilerideki mutfakta olmasıdır.