Gençlik çağını çoktan geçen yaşlı kadın kendine sikecek bir erkek bulabilmek için daha bakımlı olmaya karar verip saçlarını kızıla boyatıp spora yazılıyor. İkinci baharını doyasıya yaşamak isteyen yaşlı kadın yaşlandığını kabul etmeyip aynı gençliğindeki gibi eğlenip sikilmek istiyor.

Spor salonunda vakit geçirdiği sırada içeriye girip spor yapmak isteyen genç adam yaşlı hatunun hemen dikkatini çeker. Ağırlık kaldırmak için eğilip kalkan adamın kalın siki eşofmanının üzerinden beli olmaktaydı. Kızıl saçlı kadın genç adamdan gözelerini ayıramıyor adamı yatağa atmak için yanıp tutuşuyor. Yanına doğru adım adım yaklaştığı genç adama hareketleri bana da gösterebilir misin diye bir teklifte bulunan yaşlı kadın aşırı azmış durumdadır. Birlikte birkaç sert hardcore hareket yaptıktan sonra beline ağrı girmiş numarası yapan yaşlı kadın genç adamdan kendisini eve bırakmasını istiyor. Yaşlı kadının koluna girip eve doğru yola koyulan genç adam kadının seks için aşırı istekli olduğundan habersizdir. Eve girecekleri esnada tökezlemiş gibi yapıp genç adamın sikine yanlışlıkla değmiş gibi yapan kızıl saçlı kadın adamı içeriye davet eder. Sikinin elenmesinden hoşlanan adam kadının niyetini eve girdiklerinde kendisini yatağa götürmesini isteyince anlamıştır.

Yaşlı kadın ile yatak odasına geçen adam niyetini aynı yaşlı kadın gibi bozarak yanına uzanıyor. Elleri ile genç adamın sikini oldukça sert kavrayan kadın ise kendisini sikecek oldukça Hardcore Sert bir adam bulduğunun farkındadır. Genç erkek arkadaşına sakso çekmeye başlayan yaşlı kadın kalın iri yarrağı amından yemek domalıyor ve kendini genç erkeğine sunuyor.