Eşini uzun zaman önce kaybeden ellili yaşlarındaki yaşlı kadın eşinden kalan yüklü servete rağmen çalışmaya devam ediyordu. Ofis stresi ve yıllardır yaşayamadığı tatmin duygusu yaşlı kadını derin düşüncelere sürüklediği bir gün canına tak eder ve istifasını basar.

Kendine Latin ülkelerinin birinden ev satın alan yaşlı hatun ikinci baharını burada doya doya gezip, eğlenip, sevişerek geçirmeye karar verir. Gittiği bir gece kulübünde genç bir barmen ile tanışan kadın adamla muhabbeti koyulaştırır sıkı bir dostluk kurar. Tecrübeli kadınları daha çok seven barmen adam birde üzerine kadının zengin olduğunu öğrenince kadına yaşatabileceği erotik anlar ile kendine bağlayıp kolay yoldan zengin olmak ister. Eline bir çiçek alıp yaşlı kadının evine ziyarete giden adam kadının üzerinde beyaz mini eteğini görür ilerleyen yaşına rağmen çok güzel görünen kadının asıl amacı adam ile aynıdır uzun zamandır tatmin olmayan amını doyurmak.

Barmen adamı tuttuğu gibi azmış amına yapıştıran tecrübeli kadın alev alan amını genç adama oral yaptırarak söndürmeye çalışır. Kafasını saçlarını elleri ile kavradığı adama yatak odasına giderken ayaküstü yalattığı amının karşılığını yatakta yarrak yalayarak verecektir. Yatak odasında birbirlerini çok sert sikecek olan yaşlı kadın ve genç adam istediklerini almanın hazzını uzun zaman yaşayacak.