Çok büyük bir şirkette asistan olarak karı koca çalışan adam yükselmeyi kafaya koymuştur daha iyi bir yaşam standarttı lüks bir ev son model bir araba için her şeyi yapacak kadar gevşemiş durumdadır.

Atamayı yapacak olan bölüm başkanı ise abazan kaslı ve güçlü bir adamdır ofisinde sürekli Naughty America sitesinden ve sekreter pornoları izliyor güzel esmer kadınlara hayranlık besliyordu. Bu adama herkes yalakalık yapıyor müdürlüğü kapmak için sürekli üzerine oynuyorlardı. Ne yapacağını şaşıran ve bitmek tükenmek bilmeyen bir hırs ile o bölümü isteyen adam patronunu gözlemlediği esnada patronunun karısını dikizlediği baştan aşağı süzdüğünü görür ve bunu bir fırsat olarak değerlendirmeye karar verir. Karısına konuyu açarak yaşayacakları hayatı anlatır ve patronuna vermesini ister. Lüks bir yaşam arzulayan genç ve çok seksi kadın teklifi kabul eder ve patronunu çalışma bahanesi ile kocası evi boşalttıktan sonra çağırır. Eve gelen patron ne olduğunu anlamadan esmer güzelini kucağında bulur ya kocan ne olacak diye sorunca şok olur.

Bu ilişkiye kocasının izni olduğunu ve müdürlük pozisyonunu istediğini anlatan kadının konuşmalarını Türkçe Altyazılı seçeneği ile anlayabiliyoruz. Teklifi seksi kadını becerebilmek için kabul eden kadın patronu ile çok sıcak saatler geçirerek sikişmeye başlar.