Dünyayı sarıp sarmalayan virüs genç esmer güzeli kızın malahhesinde etkisi altına almış ve ne yazınki üvey abisi ile evde karantina altında kalarak resmen hapis hayatı yaşamaya başarmıştır.

Anne ve üvey babasının yurt dışı seyahati esnasında başlayan yasak sebebi ile evde sadece üvey abisi ile kalıp tüm arkadaşları ile mecburen intibahtı koparan genç kız erkek arkadaşları ile görülememektedir. Bu durum uzadıkça uzamakta esmer güzeli kızın ihtiyaçları da artmaktadır yemeği ve parası olan kız bir süre sonra artık ilişki açlığı çekmeye başlamıştır. Dışarı çıkmayan kızın açlığını bastırması için önündeki tek seçenek üvey abisi gibi gözükmektedir. Bunun ensest ilişki anlamına geldiğini bilen ve dünden razı olan kız bir an önce güzel bir siki ağzına almaktan başka bir şey istemiyor.

Abisine fetiş kurlar yapan banyoda mutfakta hiç rahat bırakmayan genç kız sonunda istediğini almayı başarıyor. Abisi ile sikişirken maskesini kaldırıp ona sakso çeken kız daha sonra eteğini kaldırıp kucağa oturup sikişmeye başlıyor.