Gizlilik Politikamız

ohzap.com adult içerik sitesi adresi ziyaret eden kimsenin bilgilerini kendi ve/veya başka taraflara ait sunucularda kayıt altına almaz çerez tutmaz. Yetişkin içerikler, videolar, hikayeler, resimler, gifler gizli yapılan eylemler barındırdığı için hiçbir veri sizden başka kesimler tarafından depolanmaz ve görülemez.

Bu neticede, ohzap.com tarafına herhangi bir kullanıcı, ziyaretçi, üye, yorum sahibi bilgi isteyen kuruluşlar, kurumlar, devletler, kişiler sonuç alamazlar. Paylaşımı yapılan tüm içerikler başka adresler tarafından depolanmaktadır. Yaptığınız her türlü eylem için ikinci kez düşünmenize gerek kalmadan kolaylıkla porno izlersiniz.

Hukuksal Konular

ohzap.com yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Yasa içeriğinde de belirtildiği gibi adres sahiplerinin hukuka aykırı olduğu düşünülen içeriği kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Adresimiz adımlar halinde hukuk politikasını benimsemiştir. İlk adım uyarı, sonraki adım kaldırma ve geri dönüş işlemleridir. Yasal olmadığını düşündüğünüz, telif hakları elinizde barınan mevcut mevduatlar iletişim bölümünden bağlantı kurunuz. Talepler inceleme ardından gerekli görüldüğü durumda yayından çekilecektir.

ohzap.com 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [email protected] mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

İlgili Yasa:

MADDE 5 (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

English translation:

All the videos that are involved in our website are added from general video websites like vk.com, mail.ru, google, etc. For productions whose copyright belongs to you, as long as you make a notice to “[email protected]” email address, relevant production will be removed in 3 workday from our website.