Bir akşam iş yerinden arkadaşlarla gece kulübüne gidip kafaları çekmeye ve dağıtmaya karar verdik. Eğlenmeyi ve hareketli müziklerle dans etmeyi çok seviyorum ve bu benim oldukça hoşuma gidiyor. Ancak bir süredir yalnız takılıyor ve düzenli ilişki muhabbetlerinden sıkıldığımdan avcı gibi etrafı gözlüyorum. O akşamda seks hikaye modunda takılmaya devam ettim. Bir yandan deli gibi eğleniyor diğer taraftan da etraftaki hatunları gözlüyordum. Mekânda muhteşem hatunlar vardı ve hangisine bakıp keseceğimi şaşırmış haldeydim. Dans ederken gayet mini bir kıyafet giymiş bir hatuna denk geldik ve bana sürtünmeye başladı. Belli ki beni gözüne kestirmişti ve gönlünce eğlenmek istiyordu. Bu hele ki bu şekilde takılmaya karar vermişken işime gelecek olan bir durumda ve dans etmeye devam ettik.

Biraz daha bu şekilde takılmaya devam ettik ve dinlenmek ve birer içki daha almak için bara doğru ilerledik. Elim belindeydi ve vücuduna dokunmak içimi ısıtmıştı. Oldukça seksi bir hatundu ve gözlerimi ondan alamıyordum. İçkilerimizi yudumlarken neden burdan çıkıp porno hikaye deneyimi yaşamadığımızı sordu ve bende isterse kesinlikle daha rahat edeceğimiz bir yere gidebileceğimizi söyledim. Yalnız yaşıyordum ve gayet güzel bir apartman dairem vardı. Oraya gidebilir ve geceye devam edebilirdik. El ele bir şekilde mekandan çıkarken beraber gittiğimiz arkadaşların şaşkın bakışları arasında mekandan ayrıldık.

Yakalanma Korkusunun Verdiği Adrenalinle Oynaşmaya Başladık

Mekandan çıktık ve arabanın olduğu yere doğru gitmeye başladık. Ancak hatun çok sabırsız görünüyordu ve sürekli elini bacaklarımın arasına götürüyordu. Kimseye bu şekilde görünmemek için kendimi geri çektiğimde ise dudaklarıma yapışıp beni öpmeye başlıyordu. Bende en az onun kadar istekliydim ancak bir an önce mekânın olduğu yerden uzaklaşmak istiyordum zira olmadık yerde birileri bizi görebilirdi. Ancak hatun gittikçe daha da azgın hale gelmeye başlamıştı ve iç çamaşırı giymediğini söyledi. Bunu söyledikten sonra bende iyice heyecanlı sex hikaye hazzıyla dolup taştım. Arabayı geçtik ve biraz ilerleyerek kuytu bir sokağa girdik, kimsecikler yoktu ve o saatte kimsenin oradan geçmeyeceğini düşünüyordum.

Öpüşmeye başladık, bir yandan o benim sikimi okşuyor bir yandan bende ıslanmış amcığını parmaklıyor ve klitorisiyle oynuyordum. Ses çıkarmamaya çalışıyorduk ancak yakalanma korkusunun verdiği heyecanla devam ediyorduk. İkimizde iyiden iyiye azgın hale gelmiştik. Fermuarımı açtı ve elini daldırarak sikimle oynamaya devam etti. Onu istiyorum, onu içimde istiyorum demeye başladı ve sikimi sıyırıp ortaya çıkardı. Bacaklarından tutup kucağıma aldım ve o pozisyonda sikimi amcığına daldırdım. Duvara dayayıp içine gidip gelmeye başladım kulağıma yakın bir şekilde kısık seslerle inliyor ve kendini bağırmamak ve zevk çığlıkları atmamak için kendini zor tutuyordu. Daha hızlı diye inliyordu. Bir süre daha amcığına körüklemeye devam ettim. Ağzına almak istediğini söyledi kucağımdan inip sikimi ağzına almaya başladı. Daha fazla dayanamadım ve ağzına boşaldım. Kafalarımız o kadar güzeldi ki sarhoşluktan buna aldırış bile etmiyorduk gülüşmeye başladık numaralarımızı birbirimize verip el ele gecenin içinde kaybolduk sabah olduktan sonra bağımız kopmuştu ama bu deneyim en azından benim için unutulmazdı.