Soymak için girdiği evde şoka uğrayan gay hırsız silah çekilerek travesti tarafından götünden sikildi ardından canını kurtarmak için kaçtı. İlk önce uzun süre yokladığı ev sahibinin yaşadığı yeri, ortamları ve mal varlığına dair detayları görünce dibi düşen gay adam artık hayatın kendisine vermediği nimetlerden faydalanmak için bir hamle yapması gerektiğini anlamıştır. Tek istediği daha iyi koşullarda yaşayarak sadece bir kez geldiği hayatta her istediğini parayı düşünmeden yapmaktır.

İşe Koyulur, Aklında Sikiş Yoktur

Maskesini takar, gizlice kapıyı açar, odaya girer ve ev sahibinin gelmesini bekler. Her şey yolundadır son adım kadını bayıltıp nimetlere konmaktır. Harekete geçtiğinde plana katmadığı sonuç onun için bir ödül mü yoksa ceza mı olacaktır? Daha önce çok kez keşfe gelmesine rağmen gözünden kaçırdığı detay onun için yeni bir başlangıç olacaktır. Hırsızlığı bitirmek için yaklaştığı kadın aslında erkektir hatta ladyboy olarak kazandığı paralarla bu kadar yüksek yaşam koşullarına sahip olmuştur.

Artık Seks Kaçınılmaz Cezasını Çekecek

Arkasını döndüğü gibi silahını çeken travesti bu tür olaylara karşı tecrübelerinden soğukkanlılığını hiç yitirmeden her şeyin farkında olmasına rağmen avının kendisine yaklaşmasına izin vermiştir. Niyeti onu sikerek cezalandırmak olan shemale karşı tarafa kendisinin sikini yalamasını ister. Silahı gören gay çocuk zaten hayatından başka kaybedecek bir şeyinin kalmadığını çok iyi bildiğinden ötürü buna razı gelerek normalde istediğiyle yaparken şimdi sadece olayların akışına göre gelişine yapacaktır. Gerek aktif gerek pasif rollerde porno tamamlandıktan sonra mekandan kovulur.