Dersleri kötü giden liseli dostumuz ailesinin ondan beklediği notları getiremeyecek olmanın setresi ile düşünmeye başlar. Bir türlü çıkış yolu bulamayan notları yükseltmesi için ise çok geç kalan genç dostumuza yardım eli arkadaşının tavsiyesi ile gelmektedir.

Arkadaşını kenara çekerek onunla konuşmaya başlayan liseli adam ona okula geçen yıl gelen müdüre kadının tam bir azgın olduğunu birçok genç erkek öğrencisinin notları konusunda yardımcı olduğunu söyler. Genç erkekler ile fantezi yapmaya bayılan hatun iyi bir sikiş karşılığında öğrencilerine not vermektedir. Dostumuz ise hiç vakit kaybetmeden soluğu müdüre hatunun odasında alarak ondan yardımcı olmasını ister.

Karşısında delikanlı bir sikici gören hatun ise mini eteğini sıyırarak elindeki cetveli ile öğrencisinin tam önüne masasının üzerine oturup ona yapması gerekenleri anlatır. Önce oral seks ile amcığımı yala sonra BDSM sikişelim ve notları al diye telkinde bulunur. Adam ise hem mecburen hem de siki kalktığı için öğretmenini sikmekten hiç çekinmeyecektir.