Eline kamerasını alıp yollara koyulan bir çalışanı piyasada olmayan kızlar ile para karşılığı seks yaparak yeni video serileri peşine düşmüştür.

Yolda gezindiği esnada karşı yoldan gelen esmer güzeli kızı çok beğenen pornocu adam kızın yanına usulca sokulup onun ile sohbet etmeye çalışır. Başlarda adama soğuk yapan amatör kıza yönetmen olduğunu yeni yetenekler aradığını sapık olmadığını söyleyen adam bir süre sonra kızın güvenini kazanmayı başarır. İşe gitmekte olan kıza ne kadar maaş aldığını soran adam kızın aldığı ücretin üç katını sadece beş dakikada kazandırma vadi verir. Bunun nasıl olacağını soran kıza birlikte otele gitmeyi teklif eden adam kıza canlı para gösterip ikna etmeyi başarır. Otelde kıza sadece göğüslerini göster parayı al diye parayı uzatan adam istediğini kısa sürede almıştır. Fakat kazandığı para ile mutlu mesut otelden ayrılmak isteyen amatör kıza adamın yeni bir teklifi var.

Türkçe Altyazılı seçeneği sunduğumuz için sizin de okuyabileceğiniz üzere kıza bir öncekinin de iki katı para teklif eden yönetmen adam tek yapman gereken benimle bir saat sikişmek sonra hepsi senin diye teklif sunar. Maaşı çok az olan kızın sizce teklifi kabul etmesi kaç saniye sürmüştür?