Milyoner bir iş adamının karısı olan esmer güzeli hatun altında lüks arabası cebinde limitsiz kartları ile istediği her şeye sahiptir bir şey hariç. Bebek güzeli hatun Rus olduğu için inanılmaz seksi bir vücuda sahip olmasına rağmen kocası iş dünyasındaki başarısını yatakta sergileyemiyordu.

Kadını sikiyor olsa dahi erken boşalma problemi nedeni ile kadını tatmin edemiyor. Azgın durumda olan kadın dışarıda yanında şoförü ve korumaları olduğu için hiçbir erkek yanına yanaşamıyor. Kadın azgınlığını geçirmek için ciddi bir plan geliştiriyor. Aile doktorlarının bir erkek olduğunu iyi bile Rus hatun hasta numarası yaparak odasına doktor çağırtıyor. Sadece odasında yalnız kalabileceğini doktordan kimsenin şüphe etmeyeceğini bilen kadın en seksi kıyafeti ile yatağında doktoruna kavuşuyor. Doktor gelir gelmez ağrıyan yerinin kalçası olduğunu söyleyerek adama seki kalçalarını gösteren esmer güzeli kendini siktirmek için her türlü kuru yapıyor.

Sıcak ve çok çekici olan kadına fazla dayanamayan doktor kadının amcığına yapışarak doyasıya emmeye yalamaya kadına oral seks yapmaya başlayınca iyice zevke gelen kadın doktorun kalın damarlı iğnesini eline alıyor.  Yatağa doğru ittiği doktorun üzerine çıkan seksi hatun kalın yarrağı içine sokarak tadını çıkartarak sert hardcore sikişmeye başlıyor.