Hocalık yapan bir adamın tahini Rus liselilerinden birine çıkmıştır okuldaki ilk gününde ne kadar disiplinli ve sert bir öğretmen olduğunu öğrencilerine göstermek isteyen adam derse girip yoklama almaya başlar.

Fakat ne görsün sarışın bir kız öğrencisi sırada uyuyor ismi ile sürekli seslense de Ivana Sugar kalk hemen diye kızın umurunda olmuyor. Akşamları alkol alıp seks partilerine katılan liseli kız gündüzleri uyuyor diğer hocalarda ona ses çıkartmıyordu. Bu durumu diğer liseli kızlardan öğrenen adam kızın yanına gidip onu uyarıp kendini ispatlamak ister kızı ne kadar uğraşsa da kaldıramayan adam sinirlenmeye başlar bir de üzerine Ivana küfür edince Rus pornosu öğretmen sınıftaki diğer öğrencilerin çıkmasını kapıyı kapatmasını ister. Sarışın kıza asla unutamayacağı bir ders vermek isteyen adam sınıfın boşalması ile harekete geçer.

Rus Kızı kulağından tuttuğu gibi masasına götüren adam kıza akıllı olması için konuşma yaparken liseli kız söylediğin hiçbir şeyin umurunda olmadığını söyleyince adamın sabrı taşmıştır. Kızı masanın üzerine iten adam kalçasındaki ip bikinisini eteğinin altından çıkarıp liseli kızı götünden anal seks yaparak cezalandıracaktır.