Hep çılgın bir kişiliğe sahip olan ve aklına ne eserse onu çekinmeden kimseyi umursamadan yapmayı seven sarışın seksi kuzenine ziyarete giden adam umduğundan fazlasını alacaktır.

Müzik dinlemeyi çok seven yemek yaparken koşarken hatta tuvalette bile müzik dinleyen seksi kuzenin ayrıca herkesten sakladığı bir bağımlılığı daha vardır. Tanıdığı eş dost akrabaları ile Ensest ilişkiye girmeyi çok seven kaşar kızın yeni hedefi kaslı kuzeniydi. Sabahın köründe mutfakta kulaklığını takıp bir yandan şarkı dinlerken bir yandan kahvaltı hazırlayan sarışın orospu avazı çıktığı kadar bağırarak şarkıya eşlik edince kuzeni rahatsız olarak onun yanına gelir. Fakat kız onu hiç sallamıyor hatta daha da sinirlendirip Hardcore sert seks yapmak için sürekli üzerine gidiyordu.

Adamın yeterince sinirlendiğine karar verince işe koyulan kız adamın sikine elini atınca artık bu sikişe kimse engel olamayacaktı. Oral seks ile başlayan ilişki o kadar hızlı cereyan etti ki adam kızın şortunu bile tam çıkartmadan becerdi.