Hawaii de hava çok sıcak ve bunaltıcı sarışın kızımız da evinde sıcaktan bıkıp bahçesine kaçıyor havuza girip ferahlayan kızımız yeni komşusu tarafından izlendiğini bilmiyor.

Bebeksi güzeli sarışın kız havuza girdikten sonra bahçesindeki etrafı açık duş hortumu ile yıkanmak ister fakat mayosunu çıkarıp bunu çıplak yapmaya başlar. Göz kamaştıracak kadar güzel olan kızımız yan villanın boş olduğunu düşünüp oldukça rahat takılmaktadır. Fakat yan tarafına taşınan fotoğrafçı adamı bilmemesine rağmen fotoğrafçı onu çoktan fark etmiş hatta birkaç metre yanına kadar yaklaşıp kamerasını açmıştır. Çaktırmadan kızın HD kalitede resimlerini çeken adam bir yandan da enfes vücuda karşı koyamayıp kızın yanına fazla yaklaşmıştır. Güzel kız adamı duş alırken fark etse de bir süre ses çıkarmamış hatta eğilerek adam daha çok poz vermiştir. Çektiği resimlere kameranın ekranından birkaç saniye bakmak isteyen adam kızdan gözünü ayırınca kız adamın yanına gidiyor kafasını kaldıran adam bir anda korksa da kızın ona gülümsediğini görünce rahatlıyor ve muhabbet başlıyor. Adamın çektiği kendi resimlere kameradan bakan kız adama beni güzel buluyor musun diye sorar? Evet gördüğüm en güzel kızsın diye karşılık alan sarışın güzel adamın bir anda dudaklarına yapışır.

Böyle bir afeti reddetmeyi bırak sikmeye doyamayacak adam kızla uzun uzun seviştikten sonra birbirlerine oral seks yapmaya kız adamın sikini adam da kızın amını 69 pozisyonunda yalamaya emmeye başlar. Kendini tutamayan adam bir içim su afeti açık alanda bahçenin ortasında bir güzel sikmeye başlar.