Özel bir muayenehanede hemşire olarak çalışan Asyalı hatun balık eti şişman sayılsa bile koca göğüsleri ve iri kalçasından dolayı tüm hastaların hatta doktorum bile dikkatini çekmektedir.

Esmer güzeli hemşiresi ile birlikte birçok iş adamı ve ünlü varlıklı kişileri muayene ediyor özel muamele yapıyordu. Randevu listesi bir hayli yoğun olan meşhur doktorun bir sonraki hastası en varlıklı iş adamlarından biriydi. Doktorun kırmak istemediği ve oldukça özel muhammenle edeceği iş adamı için hemşiresine adamın ne isterse yapmasını asla geri çevirmemesini iyice tembih eder. Adam kliniğe geldiği andan itibaren esmer güzeli Asyalı hemşire kadından gözlerini alamaz ve sürekli dolgun göğüslerini ve kalçalarını süzmeye başlar. Siki bir kazık gibi dikilen adam daha fazla sabır gösteremez ama hatunu tek başına becererek tatmin edemeyeceğini de bildiği için grup seks yapmak istediğini söyler. Özel bir muayenehanede hemşire olarak çalışan Asyalı hatun balıketi şişman sayılsa bile koca göğüsleri ve iri kalçasından dolayı tüm hastaların hatta doktorum bile dikkatini çekmektedir.

Adamın isteğini geri çevirme şansı olmayan kadın adama sakso çekmeye oral seks yapmaya başlar. Bu arada doktor ise kadının iri kalçalarını yalıyor amını emiyordu. İyice kıvama getirdikleri esmer hemşireyi iki adam bir güzel becermeye başlamıştır.