Amerikalı şirket yöneticisi iki sıkı dost ve aynı zamanda iş ortağı olan olgun adam şirketlerini büyütmek için Asya pazarına açılmaya karar verir.

Açacakları şirketin fizibilite çalışmalarını yapmak için ilk uçak ile Japonya oradan da Çine geçmeyi planlayan iki ortak buluşacakları Asyalı iş adamları ile aralarında yaşanacak dil sorununu çözmek için kendilerine sekreterlik yapacak aynı zamanda tercüman olarak kullanacakları Asyalı bir kadın bulmak için ilan verirler. Verdikleri ilana cevap veren olgun mature bir Asyalı kadını görüşmeye çağıran ortaklar sadece dil sorununu değil seks sorununu da çözecek. Görüşmeye hiç beklemedikleri kadar güzel olgun bir Asyalı kadın gelince ağızlarının suyu akan iş adamları Asyalı kadına oldukça ilgi gösterir. Seksi kadına ilişki teklif edebilmek için zemin hazırlayan iki adam vaat ettikleri maaşın üç kadını kadına sununca Asyalı kadın da adamların maksadının seks olduğunu anlar. Önüne iyi bir fırsat çıktığını düşünen Asyalı güzel iki adam ile Grup seks yaparak açılacak olan şirkette daimi çalışan olup yükselmeyi düşünür. Ortak olan adamların arasına oturan Olgun Mature kadın iki adamın siki ile oynamaya hatta ağzına alarak oral seks yapmaya başlar.

Gırtlağına kadar soktuğu iki iri yarrağın tadını sonuna kadar alan Asyalı kadın Grup için kıvama iyice gelmiştir. Sıkı dostlar birbirlerinin ne sevdiğini bildiği için olgun kadını sırayla hem amından hem götünden siker ve kadını daimi olarak işe alır.