Saf arkadaşlarını her fırsatta kandırarak gerek parasını yiyen gerek oyunlarına alet eden şerefsiz dostlar bu defa da arkadaşlarının milf karısına gözü diktiler.

Orta yaşlarda milf kadının kocası tarafından tatmin edilemediği kadının misafir olarak her eve geldiklerinde belli etmesi ve iki adamı sürekli mine etek ve seksi kıyafetler ile karşılaması adamların dikkatinden kaçmamış ve her seferinde daha da azmışlar. Saf arkadaşını kandırmaları uzun sürmeyen adamların porno yıldızları kadar güzel kadını teker teker gizlice sikmleri uzun sürmemiştir fakat onlar kadın ile grup yapmak istiyorlar. Karısından her seferinde şüphe eden adam bir türlü bir karısını sikişirken basamadığı için içini arkadaşlarına açar. Karım beni aldatıyor olabilir diyen saf adamı dinleyerek yanlış yere yönlendiren iki kafadar sonunda kadın ile evde yalnız kalmayı başardılar.

Kocası evden çıkar çıkmaz iki adamın üzerine atlayarak Türkçe Altyazılı olarak sikişmek istene kadını iki adam amından götünden anal seks yaparak çok sert sikmiştir. Sikişin sonunda arkadaşları ile karısını basan adam ise salaklığına doymayacaktır.