Arkadaşının Evine PC oynamaya giden genç ve abazan adam dostunun annesinin bir iş kadını olduğunu çok stresli olduğunu biliyordu ama porno yıldızı kadınları kadar seksi bir dul olduğunu bilmiyordu.

Gençler bilgisayarlarında oyunlarını oynadığı sırada eksi milf iş kadını eve gelip onlara uslu durmalarını söyleyip odasına çekilir fakat abazan adamın gözü arkadaşının annesinin üzerinde kalmıştır. Seksi anne ise iş stresinden kurtulabilmek için odasında çıplak şekilde yatağına uzanarak mastürbasyon yapıyor inlemeler içerisinde boşalarak rahatladıktan sonra derin bir uykuya dalıyordu. Adamın arkadaşı bu inlemeleri duymuş ve iyice azmıştı fakat kadının oğlu kulağında kulaklık olduğu için her şeyden habersizdi. Azgınlığına yenik düşen adam ise arkadaşına tuvalete gideceğini söyleyip gizlice kadının odasına süzülmüştü bile. Kadın uyuyorken çıplak bedenini seyrederek 31 çekmeye başlayan adam kadının uyanması ile şaşırsa da elini bir türlü sikinden çekemiyor ve kadına susması için yalvarıyordu. Adama bağırıp çağıran kadın karşılık olarak birazdan boşalacağını söyleyen adama başından gitmesi için izin verdi. Fakat adam boşaltmayıp kadının göğüslerini yalamak isteyince başta izin vermeyen kadın daha sonra kurtulabilmek için izin verir.

Kadının seksi göğüslerini yalarken aralarında geçen Türkçe Altyazılı muhabbet sizi sizden alacak kadını ise ikna edecektir. Göğüslerinin yalanması ile en az genç adam kadar azan olgun anne adamın sikini yalayınca sert hardcore sikiş başlar. Bir ara arkadaşının annesi ve dostunu sikişirken basması bile çifte engel olamaz.