Kalabalık bir arkadaş grubumuz var ve sürekli birileri bu gruba dâhil olur ya da zamanla çıkar giderler. Yakın arkadaşlarımızdan biri bize Hande diye bir kızla tanıştırdı ve kısa sürede Hande ortamımıza dâhil oldu. Oldukça güzel ve seksi bir hatundu ve gruptaki her erkeğin gözünün onda olduğu çok belliydi. Sevgilisi olan erkekler ona bakmaktan kendilerini alamıyor ve onunla yakınlaşmak için çaba sarf ediyorlardı. Hande de bunun farkındaydı ve sürekli mavi boncuk dağıtıyor ve herkesi çılgına çeviriyordu. Benimde gözüm ondaydı ancak kendimi çok belli etmiyordum. Böyle hatunları seks hikaye deneyimlerimden tanıdığım için pusuda bekledim ve bir süre kendimi belli etmedim, benimle konuşmaya çalışıyordu ancak soru sormadığı sürece çok fazla muhabbet açmıyordum. Bunun onu azdıracağını ve bana daha çok yakınlaşmak isteyeceğini tahmin ediyordum. Sonunda beklediğim an geldi ve arkadaşlardan bir bahaneyle telefonumu almış olacak ki bana mesaj attı ve konuşmaya başladık. Biraz yelkenleri indirdim ve muhabbet ilerledi, bana sulu amcığının fotoğrafını gönderince iyice azdım.

Seks Hikaye

Evine davet etti ve hızlıca yanına gittim. Kapıyı açtı, üzerinde sadece tül bir gecelik vardı ve kıvrımları açıkça belli oluyordu daha ilk saniyede kalbim çarpmaya başladı ve kavradığım gibi Handeyi kucağıma aldım böylece sex hikaye başlangıcını yapmış olduk. En yakın duvara yapıştırdım ve öpüşmeye başladık, böyle tutkulu öpüşen bir hatunla daha önce hiç karşılaşmamıştım ve bana uzun zamandır bu anı beklediğini söyleyince ne kadar azdığını ve çılgına döndüğünü görmüş oldum. Bir süre bu şekilde devam ettik, indirmeden salondaki koltuklardan birine geçtik ve kucağımdayken göğüslerini ağzıma aldım ve zevk dolu inlemelerini dinlerken meme uçlarını emmeye başladım boşta olan elimle de diğer memesini kavrayıp sıkıyor hatunu iyice azdırıyordum. İçine girmemi ve onu çatır çutur sikmemi istiyordu ancak henüz o aşamaya geçmeyip alabildiğim kadar keyif almak istiyordum.

Sikiş Hikaye

Hatunu Azdırıp Yalvaracağı Seviyeye Getirdim

İstediğini hemen vermedim ve onunla oynamaya devam ettim, sırt üstü koltuğa uzattım ve fotoğrafta gönderdiği sulu amcığıyla dilimle muamele yapmaya başladım. Sik beni diye çığlıklar atıyor ancak ben sabırla gerçek yaşanmış azgın porno hikaye hazlarımla devam ediyor adeta onu uçuyordum. Biraz sonra artık iyice dikelmiş olan sikimi ağzına götürdüm boğazına kadar ittirdim. Ağzında gidip geliyor ve iyiden iyiye zevke geliyordum. Aradan biraz geçtikten sonra sikimi çektim ve göğüslerinin arasında gidip geldim. Hala artık sik beni diye yalvarıyordu. Bir noktadan sonra dayanamadım ve bacaklarını açıp içine girdim. Daracık, ıslak ve içi sıcacık amcığında gidip gelmeye başladım. Böylesi bir amcığı daha önce hiç tatmamıştım. Uzun süre aynı pozisyonda gidip geldim ve sikimi çıkarıp yüzüne boşaldım. Bundan çok fazla memnun kaldı. Çok fazla terlemiştim ve zevkten dört köşe haldeydim. Günlerce evinden çıkmadığım seks maratonumuz böylece başlamış oldu bilmek isteyenlere kendisiyle halen ilişkimiz devam ediyor fakat ben onu sadece sikiş hikaye için kullanmaya çalışıyorum çünkü her zaman içimde cuckold isteği barındırdım.