Savaştan zor şartlar altında kaçıp Avrupa ülkelerinden birine kaçak olarak sığınır kalacak yeri ve parası olmayan olgun kadın lüks evlerden birinde oturan adamın birinden yardım ister, içeriye davet edilen kadın yardım alacağını beklerken yarrak alacak.

Evin büyüklüğü ve güzelliğini gören türbanlı kadın adeta büyülenmiş şekilde hiç şüphelenmeden adamı takip etmeye başladı. Adam mutfağı geçti salonu da geçti yatak odasına doğru gidiyor fakat Suriyeli kadın hala işi çakmıyor. Yatak odasına geldiklerinde para alacağını zanneden mature kadın adamın elini götün de hissedince ne olduğunu anlasa da çok geç kalmıştır. Kadın adama karşı koymaya çalışsa da gücü yetmiyor engel olamıyordu vermemekte kararlı olan kadın adamın canını çok sıkınca olanlar oldu. Boğazına yapıştığı kadını kaçak olduğunu onu polise verirse ülkesine geri gönderileceğini söyleyince türbanlı kadın pes edip bayrakları indiriyor.

Kapalı elbiselerinin altındaki bacaklarını okşamaya başladığı kadının türbanını hafifçe kaldırıp ağzını sikmeye başlıyor, doya doya ağzına verdiği kadından çok zevk alan adam sikini kadının gırtlağından çıkartır çıkartmaz yatağa fırlattığı kadını eteğini kaldırıp sikmeye başlıyor. Hayatında gördüğü en büyük yarrak amına giren Arap Suriyeli kadın sikişmek için zorlanmış olsa da tecavüzden zevk almaya bakıyor.