Arabistan da çalışmaya giden inşaatçı adam iyi para kazanarak ülkesine dönmek için işini yapmaktadır. Lakin Suriye asıllı Arap patronunun karısı sarışın adamı gözüne kestirmiş ve rahat bırakmamaktadır.

Kocasının ve ülkesinin yasaları gereği siyah çarşaf giyip mükemmel güzel koca göğüslerini ve siyah saçlarını kapatan türbanlı kadın bu durumdan çok sıkılmıştır. Eşinin onu hakkını vererek becermemesi tatmin edilmesi zor olan esmer kadının tüm yasaklara rağmen kocasını aldatmaya teşvik etmektedir. Türbanlı kadın yaşadığı şehirdeki tüm erkeklerin koyu tenli olması sebebi ile kocasının iş yerine gittiği sırada duvar ören inşaatçı adamı sarışın ve mavi gözlü olduğu için gözüne kestirir. Kocasına evdeki salon duvarına birkaç motif yaptırmak istediğini bunun için duvar ören adamı eve yollamasını söyler. Karısının azgınlığından haberi olmayan saf adam işçisini eve gönderir. Eve gelen inşaatçı adam kadın tarafından çok sıcak karşılanır adamı rahat vermeyen kadın eteğine açtığı yırtmaç ile adama bacaklarını gösterse bile adam yakalanırsa olacaklardan korktuğu için başta kadına yeltenmez. Aralarındaki tüm diyaloglar Türkçe Altyazılı olduğu için okuyabileceğiniz türbanlı porno filminde bulunan kadın adamı konuşarak ikna eder. Adama istediği hayatı yaşayamadığını eğer onu sikerse bu ilişkinin aralarında bir sır olarak kalacağını gizli olacağını söyleyerek rahatlayan kadın adamın sikine yapışır.

Adama bir süre oral seks yapan kadın daha sonra adam gidince anı yaşayarak kendini tatmin etmek için mobil kamerası ile anı kaydeder. Adama sakso çekerek azdıran kadın vücudunu örten çarşafını kaldırınca altından mükemmel kocaman kalçaları ve siyah jartiyeri çıkınca adam daha fazla dayanamayarak kadını bir güzel becerir.