Sevgilisi ile değişik fanteziler kuran 18 yaşındaki delikanlı yaşıtı olan beyaz tenli güzel kız arkadaşını sikerken kameraya çekip fantezi yapmak ister, fakat genç kız bu teklife yanaşmaz aralarında geçen sıcak saatlerin özel hayatlarında kalmasını ister.

İnadından dönmeyen kız gizli kameraya çekilmek istemediği için sevgilisine bir süredir vermiyor, tabiri yerindeyse adamı süründürüyordu. Canına tak eden delikanlı bir gün yemek yedikleri esnada sevgilisinin yemeğine azdırıcı ilaç atıp, sofradan da erken kalkıp odasına gidip gizli kamerayı kurup uyuyor numarası yapar. Bir süre sonra ilaç etkisini gösterir oturduğu yerde amı kaşınmaya başlayan seksi amatör kız soluğu sevgilisinin odasında alır ve uyuyan sevgilisinin yarrağını okşamaya balar.

Uyuyor numarası yapan adam hiç çaktırmadan kız arkadaşının yarrağını okşamasına eşofmanını indirip delikanlıya sakso çekmeye başladığı esnada bile susup bekler. Seksi kızın en azdığı ağzının suları akmaya başladığı anda uyanmış gibi yaparak amatör sevgilisini bir güzel sikmeye ve gizli kameraya çekip hayalini gerçekleştirmeye başlar.