Sitemizde sizinle videolarını daha önceden paylaştığımız amatör porno sektörünün kraliçesi Marcelin Abadir tekrar iş başında fakat bu defa daha sert.

Daha önceki videolarına yenilerini eklemek isteyen sarışın amatör güzel evinin çeşitli köşelerine Full HD çekim yapabilen gizli kameralarını döşüyor. Daha sonra kendini sikmesini istediği 25 santim siki olan genç erkek arkadaşına mesaj atarak yanına çağırıyor. Telefonunda acımayacaksın yetime gelip koyacaksın götüme yazan mesajı gören genç adam son sürat sarışın kız arkadaşının yanına yola çıktı. Bu sırada amatör orospu taytını giyip seksi kalçalarını sertleştirmek için koşu bandında spor yaparak sınırlarını zorluyordu. Erkek arkadaşı kızın evine geldiğinde sertleşerek taş gibi olan kalçaları görünce kendinden geçmiştir.

Sarışın kızı kucağına alıp evde HD kamera olduğunu bilmeden masanın üzerine yatıran adam kızın taytını sıyırıp kalçalarını açmıştır. Önce amından sikmeye başladığı kıza daha sonra daracık götünden anal seks yaparak kalçalarına boşalan adam internet'te meşhur olduğundan haberi yoktur.