İşlek bir muhitte bir mağazam var ve ara ara çalışanları kontrol etmek adına bir süre zaman geçirdiğim oluyor. Son zamanlarda erotik hikaye olarak nitelendireceğim ve buraya yazmak istediğim olayı sizlerle paylaşacağım. En son mağazaya gittiğimde kasada oldukça yakışıklı ve kibar bir beyefendiye denk geldim. Elemanlara sorduğumda sürekli alış veriş yaptığını ve müdavim olduğunu söylediler. Bir anda iştahım kabarmıştı. Olgun ancak bir o kadar da yaşına göre diri bir kadınım ve bir bakanın bir daha baktığı bir fiziğim var ve bunu böylesi bir erkekle değerlendirmenin bana iyi geleceğini düşünmeden edemedim. Bir şekilde onu tavlamam gerekiyordu ve bunu en kısa zamanda başarmalıydım. Tuttuğunu koparan bir kadınım ve elimden kaçırmak istemeyeceğim bir erkek radarıma girmişti.

Artık mağazaya daha sık gidip geliyordum ve bir an önce onu görmek için sabırsızlanıyordum. Hemen diyalog kurmalı ve çekim alanıma almalıydım. Kesinlikle heyecanlanıyordum ve istekliliğim artık tavan yapmıştı. Ondan başkasını istemiyordum ve onu elde edene kadar da rahat etmeyecektim güzel bir sikiş hikaye olmalıydı ve buna kesinlikle ihtiyacım vardı. Sonunda beklediğim an geldi ve mağazanın kapısından içeri girdi, değiştirmesi gereken bir ürünü olduğunu söyledi ve yardımcı olup olamayacağımı sordu. Benimle konuşurken bacaklarımın arasından yükselen bir heyecan ve haz dalgası olduğunu hissedebiliyordum. Yardımcı olabileceğimi ve başka bir ürün seçip deneyebileceğini söyledim. Kibarca kabul etti ve rafları gezmeye başladı. Eşlik ediyor ve sohbet ediyorduk yaptığı işten, hayatından bahsediyordu ancak ben sadece onun içime girmesini düşünüyor ve deli oluyordum. Sonunda bir ürün seçti ve denemeye karar verdiğini söyledi.

Yakalanma Heyecanıyla Adrenalin Dolu Bir Şekilde Seviştik

Soyunma kabinine doğru ilerledi ve bende kimsenin dikkatini çekmeyeceğimi düşündüğüm bir anda peşinden ilerledim. Oldukça sakin ve kapanış vaktine yakın bir saatti ve kimseler yoktu. Kabine girer girmez kapıyı kapatmadan içeriye daldım ve dudaklarına yapıştım. Tutkuyla öpüşmeye başladık bir yandan da ses ve gürültü yapmamaya çalışıyorduk. Elim sikine doğru götürdüm ve şimdiden dimdik olduğunu hissettim bu beni daha da heyecanlandırdı ve eteğimi kaldırıp külotumu indirdim. Bir yandan o da fermuarını sıyırdı ve haşmetli sikini ortaya çıkardı ve porno hikaye moduna girdik. Bir bacağımı kaldırıp kavradı sikini ıslak amcığıma hızlı bir şekilde daldırdı. Az kalsın çığlık atacaktım ama ağzımı kapattım. Sadece nefes alıp veriyor ve içime giren yarağını iliklerime kadar hissediyordum. Artık geldiğini söyledi ve bende içime boşalabileceğini söyledim çığlık çığlığa haykıracağını bildiğim için ağzını kapattım. İçime boşaldı. Hızlı bir şekilde toparlanıp kabinden kan ter içinde çıktık. Artık onu elde etmiştim ve tadını almaya devam edecektim. Ta ki sıkılana kadar.