Alexis Brill okuldaki tüm erkeklerin ilgisini çeken oldukça çekici genç liseli bir kızdır. Tüm erkeklerin ağzının suyunu akıtacak kadar seksi kız sadece öğrencilerin ilgisini çekmiyor.

Öğretmenlerin ve okulda çalışan herkesin ilgisini cezbeden kız kumral vücudu mini lise eteği beyaz ve içini bir hayli gösteren gömleği erkeklerin ağzının suyunu akıtmaya yatıyordu. Fakat diğerlerinden daha çok bu kızı kafaya takmış durumda olan matematik öğretmeni ne yapıp edece ve kız ile ilişkiye girecektir. Bahane arayan öğretmen kızın sezon notlarının düşmesini ve bitirme projesini geciktirince aradığı bahaneyi buluyor. Herkesin sınıftan çıkmasını isteyen öğretmen kız ile baş başa konuşacağını söyler. Maksattı konuşmak olmayan adam liseli kızı sikmek için yanıp tutuşuyor. Kızın durumunun kötü olduğunu ve ekstra not vermese okulu bitiremeyeceğini söyleyen hoca kızı tam anlamıyla köşeye sıkıştırıp istediğini elde etmeye başlıyor.

Köşeye sıkışan ve öğretmenini mutlu ederse not alacağını bilen güzeli liseli kız hocasının sikini okşayınca seks başlıyor. Kıza ilk önce oral seks yaptıran hocası daha sonra masaya yatırdığı kızı büyük bir iştah ile beceriyor.